Admitere Liceu si Scoala Profesionala2014

SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI

STR PRINCIPALA  NR 36

COM. TARLUNGENI

JUD. BRASOV      

 

 ADMITERE     2014

SECTIA MAGHIARA

NR.CR

NUME

INITIALA

     TATA

PRENUME

UNITATEA LICEALA/ PROFESIONALA

1

CSIKI

G

TAMAS CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
2

FEJER-CSABAI

G

TIMEA-IZABELLA CT Transilvania, Coafura, profesionala
3

FORIS

I

ALEXANDRU-OLIVER CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
4

FORIS

A

ARPAD LT „V. Jinga”, Constructii Publice, profesionala
5

GABOR-ELEK

A

ROBERT CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
6

GIRES

A

ROBERT CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
7

GODRI

S

SZILVESZTER CN „A. Lajos”, Stiintele Naturii
8

IAKAB

A

ANDREEA CN „A. Lajos”, Comert
9

LOVENBERGER

I

ANA-MARIA CT Transilvania, Lacatus mecanic
10

LUKACS

A

RIKHARD CT „R. Radulet”, Electric
11

NIKA

Ş

TAMAS CN „A. Lajos”, Stiintele Naturii
12

OLAH

Ş

ISTVAN-ROBERT CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
13

SERENY

J

JOZSEF-OLIVER SC. Germana, Kronstadt
14

SERENY

A

MARIKA CT „M.Baiulescu”, Estetica si igiena
15

SZASZ

I

SZABOLCS-ISTVAN CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
16

SZOCS

A

NOEMI-IBOLYA CN „A. Lajos”, Matematica-Fizica
17

TOK

S

JANOS LT Silvic, Silvicultura

 

 

 

 

SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI

STR PRINCIPALA  NR 36

COM. TARLUNGENI

JUD. BRASOV      

 

ADMITERE     2014

STRUCTURA PURCARENI

NR.CRT

NUME

INITIALA

TATA

PRENUME

UNITATEA LICEALA/ PROFESIONALA

1 BORHACI 

L.

EDUARD CN Economic, Economic
2 BURLUI 

V.

ANDREI-VASILE LT Silvic, Silvicultura
3 COLTOFEAN 

I. 

RAREŞ- IONUŢ Liceul Program Sportiv
4 CORDOŞ 

S.

BIANCA-VALENTINA CS “Gr. Antipa”, Stiintele Naturii
5 DOMNISOR 

V.

ANDRADA- GABRIELA CS “Gr. Antipa”, Matematica-Fizica
6 DRAGULIN

I.

MARIA-DANIELA CN Economic, Comert
7 FEJER-CSABAI 

J. 

RAUL-ISTVAN Grup Scolar “Auto”, profesionala
8 GHERGHESCU 

V.

SILVIA Liceul Pedagogic ”A. Muresanu”, Pedagogic
9 IUGA 

P. 

DAVID-PETRU CN Informatica, Matematica-Informatica
10 KOLCZA 

I. 

IOSIF-CATALIN CT“R. Radulet”, Electronica-Automatizari
11 MARK 

C.   

MĂDĂLINA-MARIA  CT Transilvania, Coafura, profesioanala
12 MORAR 

A. 

IULIA-MARIA CN Economic, Comert
13 MUSCALU  

I.V. 

GABRIEL CT“R. Radulet”, Electric
14 PERIOC 

D. 

PAULA-MIHAELA CN “Unirea”, Stiinte Sociale
15 RUSU 

M. 

MIHAI-DANIEL CN Informatica, Matematica-Informatica
16 SZASZ 

T. 

ERVIN-BOGDAN CT Transilvania, profesioanala
17 URECHE 

V. 

FLORINA Liceul de Arta, Arhitectura

 

 

 

 

SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI

STR PRINCIPALA  NR 36

COM. TARLUNGENI                             

JUD. BRASOV                                                       

 

ADMITERE     2014

TARLUNGENI

NR.CRT

NUME

INITIALA

TATA

PRENUME

UNITATEA LICEALA/ PROFESIONALA

1 BONCULESCU

I

ION DANIEL LT „Victor Jinga” Sacele
2 GANEA

V

SEBASTIAN LT „Victor Jinga” Sacele
3 GOZGAR

A

NICOLETA SUZANA LT „Victor Jinga” Sacele
4 IOVITA

C

SIMONA LT „Victor Jinga” Sacele
5 LINGURAR

G

MIRUNA ALEXANDRA LT „Victor Jinga” Sacele
6 LINGURAR

N

ROBERT IULIAN LT „Victor Jinga” Sacele
7 MATEI

V

LIA GEANINA LT „Victor Jinga” Sacele
8 MATEIU

L

DANIEL LT „Victor Jinga” Sacele
9 OTELAS

N

NICOLETA LT „Victor Jinga” Sacele
10 PAPARA

C

GEORGIANA ALEXANDRA LT „Victor Jinga” Sacele
11 TRIFAN

I

IONUT ROGER LT „Victor Jinga” Sacele
12 TUBI

I

ADRIANA IOANA LT „Victor Jinga” Sacele
13 VASZI

M

MARTIN LT „Victor Jinga” Sacele

 

 

 

 

 

 

 

 

SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI

STR PRINCIPALA  NR 36                                   

COM. TARLUNGENI                                             

JUD. BRASOV                                                                

ADMITERE     2014

STRUCTURA  ZIZIN

NR.

NUME

INITIALA

TATA

PRENUME

UNITATEA LICEALA/ PROFESIONALA

1 BRUMAR

A

MADALINA ANDREEA LT „Victor Jinga” Sacele
2 BRUMARU

A

DORICA RADUCU LT „Victor Jinga” Sacele
3 GLAJAR

G

GAVRIL IOIEL LT „Victor Jinga” Sacele
4 MARIAS

F

ALEXANDRA IONELA LT „Victor Jinga” Sacele
5 MARIAS

A

ANTON STEFAN LT „Victor Jinga” Sacele
6 MARIAS

G

COSMIN ELISEI LT „Victor Jinga” Sacele
7 MARIAS

F

FLORIN LT „Victor Jinga” Sacele
8 MARIAS

D

ROXANA SIMONA LT „Victor Jinga” Sacele
9 OTELAS

M.I.

PASCU MARIUS LT „Victor Jinga” Sacele
10 TAREAN

M

IONELA LT „Victor Jinga” Sacele
11 TAREAN

T

ALBERT COSMIN LT „Victor Jinga” Sacele
12 TAREAN

A

LENUTA AURELIA LT „Victor Jinga” Sacele
13 TAREAN

M

RAZVAN IONUT LT „Victor Jinga” Sacele
14 TEREAN

P

GIANINA LARISA LT „Victor Jinga” Sacele
15 VARGA

D

ANA MARIA LT „Victor Jinga” Sacele
16 GLAJAR

S

MARIUS LT „Victor Jinga” Sacele
17 GLAJAR

S

IOAN BOBO LT „Victor Jinga” Sacele
18 CONSTANTIN

O

OVIDU LT „Victor Jinga” Sacele
19 CHIRITA

S

REBECA ANDREEA LT „Victor Jinga” Sacele

 

 

SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI

STR PRINCIPALA  NR 36                                            

COM. TARLUNGENI

JUD. BRASOV                                                          

ADMITERE     2014

STRUCTURA  ZIZIN

NR.

NUME

INITIALA

TATA

PRENUME

UNITATEA LICEALA/ PROFESIONALA

1 BRUMAR

A

ANA RAHELA LT „Victor Jinga” Sacele
2 BRUMAR

GHE

REBEICA LT „Victor Jinga” Sacele
3 BRUMAR

E

SANZIANA LT „Victor Jinga” Sacele
4 CRACIUN

M

PETRUTA LT „Victor Jinga” Sacele
5 GLAJAR

S

NICOLETA ELEONORA LT „Victor Jinga” Sacele
6 GLAJAR

N.S.

REBECA LT „Victor Jinga” Sacele
7 GLAJAR

A

ROZALIA LIDIA LT „Victor Jinga” Sacele
8 MARIAS

G

IONELA TABITA LT „Victor Jinga” Sacele
9 MARIAS

M

MARIA MADALINA LT „Victor Jinga” Sacele
10 MARIAS     

N

NICOLAE GABRIEL LT „Victor Jinga” Sacele
11 MIHAI

G.F.

RAMONA LT „Victor Jinga” Sacele
12 OLESCU

N

ANDREI SERGIU LT „Victor Jinga” Sacele
13 OTELAS

N

ESTERA LT „Victor Jinga” Sacele
14 OTELAS

L

FLORIN LT „Victor Jinga” Sacele
15 OTELAS

F

GABRIELA – REBEICA LT „Victor Jinga” Sacele
16 MARIAS

F

AUREL FLORIN LT „Victor Jinga” Sacele
17 VLAD

M

GHELUT LT „Victor Jinga” Sacele
18 OTELAS

V

FLORINEL LT „Victor Jinga” Sacele
19 IOAN

I

GHEORGHE LIVIU LT „Victor Jinga” Sacele